SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Åkarps Idrottsförening

Matcher
JANUARI 2023
 
27
17:45
fre
17:45    
Södervångshallen, Vellinge
Viffecupen Inomhus - Åkarp IF 1 och 2  -      
FEBRUARI 2023
 
12
16:30
sön
16:30    
Södervångshallen, Vellinge
Viffecupen Inomhus - Åkarp IF 3 och 4  -      
 
18
15:30
lör
15:30    
Killebäckshallen, Södra Sandby
Södra Sandby - Åkarp IF  -      
MARS 2023
 
04
08:20
lör
08:20    
Lomma IP
Gif Nike - Åkarp IF 2 Lag  -      
05
09:30
sön
09:30    
Åkarps idrottsplats
Åkarp IF 2 Lag - Gif Nike  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarp IF - Bjärreds IF  -      
19
09:30
sön
09:30    
Borgeby IP
Bjärred IF - Åkarp IF  -      
APRIL 2023
 
22
12:00
lör
12:00    
Lomma IP Knatteplan
Gif Nike - Åkarps IF röd o svart  -      
23
10:00
sön
10:00    
Stora Hammar Skola
BK Höllviken - Åkarps IF  -      
 
29
09:00
lör
09:00    
Stora Hammar Skola
BK Höllviken - Åkarps Idrottsförening  -      
MAJ 2023
 
06
10:30
lör
10:30    
Bäckagårds IP
Kvarnby IK - Åkarps IF  -      
07
09:45
sön
09:45    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - Åkarps IF  -      
 
13
09:00
lör
09:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarp IF röd - Åkarp IF  -      
14
09:00
sön
09:00    
Höllvikens IP Konstgräs
BK Höllviken - Åkarp IF blå o gul  -      
 
20
09:30
lör
09:30    
Borgeby IP
BIF-cupen - Åkarp IF:Röd  -      
20
10:15
lör
10:15    
Borgeby IP
BIF-cupen - Åkarp IF:Svart  -      
20
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP
BIF-cupen - Åkarp IF:Vit  -      
20
11:00
lör
11:00    
Borgeby IP
 
BIF-cupen - Åkarp IF:Blå  -      
JUNI 2023
 
03
09:00
lör
09:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarp IF blå o gul - Åkarp IF   -      
03
10:00
lör
10:00    
Linero IP
Linero IF - Åkarp IF svart o röd  -      
 
11
10:00
sön
10:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Staffanstorp United  -      
11
13:00
sön
13:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Staffanstorp United  -      
JULI 2023
 
01
11:00
lör
11:00    
Åhus Beach
Åhus - Åkarps Idrottsförening  -      
AUGUSTI 2023
 
19
09:00
lör
09:00    
Kronetorpsvallen B-plan 5-manna 1
Arlövs BI blå - Åkarps IF svart  -      
19
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF gul - Lilla Torg FF vit  -      
19
12:00
lör
12:00    
Hörby IP C-plan 5-manna
Hörby FF blå - Åkarps IF röd  -      
20
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF blå - Svedala IF vit  -      
SEPTEMBER 2023
 
01
18:30
fre
18:30    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF - FC Bellevue vit  -      
02
14:15
lör
14:15    
Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
Uppåkra IF grön - Åkarps IF blå  -      
03
09:00
sön
09:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike röd - Åkarps IF gul  -      
03
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF röd - Heleneholm  -      
 
09
10:30
lör
10:30    
Höllvikens IP
BK Höllviken - Åkarps IF Grön  -      
09
11:40
lör
11:40    
Höllvikens IP
BK Höllviken - Åkarps IF Orange  -      
 
16
09:15
lör
09:15    
Mariedals IP konstgräs 5-manna 1
Lilla Torg FF svart - Åkarps IF svart  -      
16
10:00
lör
10:00    
Oxievångs IP, aktivitetsytan
Oxie SK vit - Åkarps IF blå  -      
17
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF röd - Uppåkra IF gul  -      
17
11:30
sön
11:30    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF gul - Bara GoIF röd  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF blå - BK Höllviken lila  -      
30
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
Lunds FF grön - Åkarps IF röd  -      
30
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF svart - GIF Nike blå  -      
OKTOBER 2023
 
01
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP plan 5 5-manna
Lunds BK gul - Åkarps IF gul  -      
 
08
09:00
sön
09:00    
Höllvikens IP, konstgräset längst bort
Olika lag - Åkarps IF Lag H  -      
08
11:15
sön
11:15    
Höllvikens IP konstgräset längst bort
Olika lag - Åkarps IF Lag J  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 2
GIF Nike grön - Åkarps IF blå  -      
14
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF gul - Lunds FF gul  -      
15
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF röd - Staffanstorp United FC svart  -      
15
15:30
sön
15:30    
Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Åkarps IF svart  -      
 
 
Viktigt
Samarbetspartners