SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Åkarps Idrottsförening
P-11-12

Matcher
DECEMBER 2021
 
12
14:00
sön
14:00    
Nils Holgersson hallen Skurup
JAIF Cupen - Åkarps Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2022
 
05
10:00
lör
10:00    
Lomma IP
GIF Nike - Åkarps Idrottsförening  -      
06
09:00
sön
09:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - FC Bellevue  -      
 
12
09:30
lör
09:30    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Torns IF  -      
12
11:00
lör
11:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Torns IF  -      
MARS 2022
 
05
10:00
lör
10:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Kvarnby IK  -      
05
11:30
lör
11:30    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Kvarnby IK  -      
 
12
11:20
lör
11:20    
Bergahallen, Eslöv
GYA cupen - Åkarps Idrottsförening  -      
12
13:50
lör
13:50    
Bergahallen, Eslöv
GYA cup - Åkarps Idrottsförening  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Råå IF  -      
19
11:30
lör
11:30    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Råå IF  -      
20
10:00
sön
10:00    
Jeppavallen, Höör
Höör IS - Åkarps Idrottsförening  -      
 
26
11:00
lör
11:00    
Heleneholms IP, Malmö
Heleneholms SK - Åkarps Idrottsförening  -      
27
15:00
sön
15:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Gif Nike  -      
APRIL 2022
 
09
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 1 - Bara GoIF röd  -      
10
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Ariana FC  -      
10
17:00
sön
17:00    
Dalby IP konstgräs 7-manna öst
Dalby GIF blå - Åkarps IF 2  -      
 
17
10:30
sön
10:30    
Klagshamns IP plan 3 7-manna
IFK Klagshamn gul - Åkarps IF 1  -      
 
18
10:30
mån
10:30    
Pilbäcks IP 7-manna 2
IFK Klagshamn grön - Åkarps IF  -      
23
15:00
lör
15:00    
Dalhems IP A-plan 7-manna 1
BK Flagg - Åkarps IF  -      
23
15:00
lör
15:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK gul - Åkarps IF 2  -      
24
10:00
sön
10:00    
Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
BK Höllviken svart - Åkarps IF 1  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 2 - Linero IF vit  -      
MAJ 2022
 
01
11:30
sön
11:30    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Kulladals FF vit  -      
 
07
09:30
lör
09:30    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic grön - Åkarps IF  -      
07
12:00
lör
12:00    
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS vit - Åkarps IF 2  -      
08
10:00
sön
10:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic röd - Åkarps IF 1  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 2 - GIF Nike röd  -      
14
11:30
lör
11:30    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Kvarnby IK lila  -      
15
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 1 - Malmö City FC svart  -      
 
21
13:00
lör
13:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Åkarps IF 2  -      
22
12:45
sön
12:45    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FC Rosengård 1917 blå - Åkarps IF 1  -      
JUNI 2022
 
04
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 2 - Torns IF orange  -      
04
11:30
lör
11:30    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF - Malmö City FC svartvit  -      
05
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 1 - Malmö FF blå  -      
 
10
18:30
fre
18:30    
Heleneholms IP konstgräs 7-manna 1
Heleneholms SK - Åkarps IF 1  -      
11
10:00
lör
10:00    
Svalebo, konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF vit - Åkarps IF 2  -      
12
10:00
sön
10:00    
Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 2
FF Atletiko Malmö gul - Åkarps IF  -      
AUGUSTI 2022
 
14
09:00
sön
09:00    
Vinslöv
Vinslövs IF - Åkarps Idrottsförening  -      
 
 
Viktigt
Samarbetspartners