Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
JANUARI 2019
 
04
08:00
fre
08:00    
Bråhögshallen
Staffanstorp United - Åkarps Idrottsförening  -      
FEBRUARI 2019
 
17
12:00
sön
12:00    
Kombihallen Malmö
Dösjöbro IF - Åkarps Idrottsförening  -      
17
12:00
sön
12:00    
Kombihallen
Dösjöbro - Åkarps Idrottsförening  -      
MARS 2019
 
16
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United - Åkarps Idrottsförening  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Åkarps idrottsplats
Åkarps Idrottsförening - Husie  -      
APRIL 2019
 
13
09:50
lör
09:50    
Kombihallen
Malmö FF 2 - Åkarps IF 1  -      
13
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Åkarps IF 2  -      
14
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Åkarps IF 3  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Lunds FF svart  -      
20
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 5-manna 1
Åkarps IF 1 - Kulladals FF blå  -      
21
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Lunds BK vit  -      
 
26
18:30
fre
18:30    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Arlövs BI vit  -      
27
09:50
lör
09:50    
Kombihallen
Malmö FF 2 - Åkarps IF 1  -      
27
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Lunds FF grön  -      
MAJ 2019
 
04
13:00
lör
13:00    
Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF vit - Åkarps IF 3  -      
05
09:30
sön
09:30    
Kulladals IP, konstgräs 5-manna 1
Kulladals FF blå - Åkarps IF 1  -      
05
10:00
sön
10:00    
Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
Lunds BOIS röd - Åkarps IF 2  -      
 
10
18:30
fre
18:30    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Bjärreds IF röd  -      
12
13:00
sön
13:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Dalby GIF vit  -      
12
13:00
sön
13:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 1 - Husie IF grön  -      
 
18
09:30
lör
09:30    
Uppåkravallen
Uppåkra IF svart - Åkarps IF 2  -      
18
10:00
lör
10:00    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
Skanör Falsterbo IF röd - Åkarps IF 1  -      
19
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC orange - Åkarps IF 3  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Värpinge IF  -      
25
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 1 - FC Trelleborg blå  -      
26
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Dösjöbro IF vit  -      
JUNI 2019
 
08
09:30
lör
09:30    
Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - Åkarps IF 3  -      
08
11:15
lör
11:15    
Klagshamns IP Plan 5 7-manna
IFK Klagshamn gul - Åkarps IF 1  -      
09
10:00
sön
10:00    
Bara IP A-plan
Bara GoIF röd - Åkarps IF 2  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Torns IF orange  -      
16
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 1 - GIF Nike röd  -      
16
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Lunds BOIS vit  -      
AUGUSTI 2019
 
11
10:00
sön
10:00    
Övrigt
Uppåkra - Åkarps Idrottsförening  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Malmö IKF  -      
17
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 3 7 man - Lilla Torg FF grön  -      
18
09:30
sön
09:30    
Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
FC Rosengård 1917 vit - Åkarps IF 2  -      
 
23
18:30
fre
18:30    
Åkarps IP B-plan 5-manna 2
Åkarps IF 2 - Kvarnby IK blå  -      
25
12:30
sön
12:30    
Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - Åkarps IF 3  -      
 
31
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Lilla Torg FF vit  -      
31
10:15
lör
10:15    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
IFK Malmö FK - Åkarps IF 3 7man  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Oxie SK röd  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
Hyllie IK randig - Åkarps IF 2  -      
07
15:15
lör
15:15    
Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
FC Möllan - Åkarps IF 3  -      
08
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 3 7man - Kulladals FF vit  -      
 
13
18:30
fre
18:30    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Arlövs BI blå  -      
13
18:30
fre
18:30    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Kvarnby IK gul  -      
14
08:45
lör
08:45    
Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
FC Bellevue 5 - Åkarps IF 3 7man  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 3 7man - Skanör Falsterbo IF svart  -      
21
11:15
lör
11:15    
Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
Lunds FF grön - Åkarps IF 2  -      
21
12:00
lör
12:00    
Kronetorpsvallen C-plan 5-manna 1
Arlövs BI vit - Åkarps IF 3  -      
 
27
18:30
fre
18:30    
Åkarps IP, konstgräs 5-manna 1
Åkarps IF 2 - BK Flagg  -      
28
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - Kulladals FF vit  -      
29
10:00
sön
10:00    
Bara IP konstgräs 7-manna 1
Bara GoIF svart - Åkarps IF 3 7man  -      
OKTOBER 2019
 
05
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
Torns IF orange - Åkarps IF 2  -      
05
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 3 - FC Rosengård 1917 röd  -      
05
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 3 7man - Malmö City FC gul  -      
 
08
18:00
tis
18:00    
Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 1
Liria IF - Åkarps IF 3  -      
12
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 2 - Bjärreds IF vit  -      
13
10:00
sön
10:00    
Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
Ariana FC - Åkarps IF 3 7man  -      
 
19
09:00
lör
09:00    
Lomma IP
GIF Nike - Åkarps Idrottsförening  -      
 
Viktigt
Samarbetspartners